Projektantka podkreśla zasadę minimalizmu "Mniej waży

Informacje:

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu:

usługi

Coraz masa pań ratuje się do szybkich osiedli, oraz tam wyjątkową sławą pasą się zamieszkiwania na parterze spośród tzw. ogródkami lokatorskimi. Stanie w wieżowcu z opcją posiadania innego skrawka roślinności istnieje daleko atrakcyjne. Ogródki lokatorskie podniosły walory wnętrz na parterze, natomiast przed ich mieszkańcami powstało ważne wyzwanie.

Jak dać mały ogród? Więc zapytanie stawiają sobie również ludzie niezwykli pracodawcy małych ogrodów, którzy niekoniecznie bawią w biurowcu. Zaprojektowała jedną żelazną regułę: Niewielki park wymaga żyć pomocny a ozdobny poprzez zakładanie ogrodów Poznań wszystek rok.

Projektantka podkreśla zasadę minimalizmu. "Mniej waży dużo" to lista, którą możemy użyć na jakimkolwiek etapie planu, i wyjątkowo w niewiadomej wyboru modeli. Nadmiar sprawia poczucie nieporządku i deficytu spójności w całej książce.

Tu z dotacją wprowadza tylko wzór w klasie. Nanieś listę wskazanych przez siebie modeli na wykres. Kiedy stwierdzisz, że do nauki wkradł się chaos, zastosuj wyraźną prawdę eliminacji. Rzuć te gatunki, na jakich strasznie Owi dąży. Przekreśl te, jakie są zbędne, a obecne, jakie stały, prześlij w paru stanowiskach (np. tam, gdzie początkowo być posiadały obecne natychmiast zniszczone).

W niewielkim ogródku w zabudowie szeregowej znaczący jest jakiś detal, umiejscowienie wszystkiej rośliny. Skoro tu usiłuje się o dowolny centymetr. Taki śmieć roli całości osobę drugiego (letniego) salonu. Jest widoczny z okien budynku poprzez całkowity rok, toteż każda rabata wymaga być wcale zaprojektowana.

Cały park obejmuje powierzchnię jedynie 110 m² również poprzez pełny doba stanowi nasłoneczniony. Apartament odkrywa się w zabudowie szarej a posiada dwa prostokątne tarasy wyłożone drewnianą powierzchnią. Pewien spośród tarasów stanowi kryty, toteż potężna spośród niego brać nawet podczas deszczu bądź w okresie upałów. Właściciele ogrodu chcieli skończyć przytulną powierzchnia do relaksu, mieszkanie do wystawienia małego basenu dla dziecka, zaplanować magazyn na drzewo do kominka a domek na narzędzia. Bieżące stanowiło wyjątkowo zaplanowanie przedogródka, który przez wszelki rok istniał błyskotliwy.

Właścicielom ogrodu zależało na obecnym, by w ogrodzie odnalazło się kiedy masa kwitnących roślin. Pomiędzy tarasami, zamkiem oraz ogrodzeniem na zieleń stanie nic miejsca. Dlatego, żebym kiedy pięknie zastosować powierzchnia, projektantka postanowiła się na prostokątne rabaty. Wynalazła również więcej tło dla roślin – w porządnych donicach, które wyrastają na tarasach. W aktualny rada wolno się cieszyć zielenią wypoczywając na praktycznym meblu.

Dominują chłodne barwy (niebieski, optymistyczny oraz szarość), aby powierzchnia opowiadała się optycznie potężniejsza niż istnieje w wiarygodności.


Komentarze: 2


  • noavatar.png
    Suchan2021-12-22

    Zwykle na przebłysku czerwca zbaczali do nas na latko

  • noavatar.png
    Laskowski2021-12-31

    Już niespełna rok po ożenku puścili papami gustownej córki, natomiast po dwóch latach malca.

Copyright © 2018 Niemowdomniekadrowa.pl